10 bonuset më të mira në internet Sportsbet.io

10 bonuset më të mira në internet Sportsbet.io

Sportsbet.io është një platformë e njohur e basteve sportive në internet që ofron një gamë të gjerë bonusesh dhe promovimesh për përdoruesit e saj. Këtu janë 10 bonuset më të mira në internet të Sportsbet.io nga të cilat mund të përfitoni:

  1. Bonus i mirëpritur: Sportsbet.io ofron një bonus bujar mirëseardhjeje për përdoruesit e rinj. Ju mund të merrni deri në 3,000 mBTC në fonde bonus kur regjistroheni dhe bëni depozitën tuaj të parë.
  2. Ringarko Bonusin: Sportsbet.io ofron gjithashtu një bonus ringarkimi për përdoruesit ekzistues. Ju mund të merrni deri në 1,000 mBTC në fonde bonus kur bëni një depozitë në ditë të caktuara të javës.
  3. Baste falas: Sportsbet.io shpesh drejton promovime ku mund të fitoni baste falas duke vendosur baste në sporte ose ngjarje të caktuara.
  4. Bonusi i akumuluesit: Nëse ju pëlqen të vendosni baste akumuluese, Sportsbet.io ka një bonus për ju. Ju mund të fitoni deri në 100% bonus mbi fitimet tuaja kur vendosni baste të caktuara akumuluese.
  5. Bonusi i kthimit të parave: Sportsbet.io ofron një bonus kthimi parash për disa sporte. Nëse vendosni një bast në një sport specifik dhe humbni, mund të merrni një përqindje të humbjeve tuaja në fondet e bonusit.
  6. Programi VIP: Sportsbet.io ka një program VIP që shpërblen përdoruesit besnikë me bonuse dhe promovime ekskluzive.
  7. Referojuni një bonus shoku: Nëse referoni një mik te Sportsbet.io, mund të fitoni një bonus kur ai regjistrohet dhe bën depozitimin e parë.
  8. Bonuset e ngjarjeve speciale: Sportsbet.io shpesh ofron bonuse dhe promovime speciale për ngjarje të mëdha sportive, si Kupa e Botës ose Super Bowl.
  9. Bonuset e mediave sociale: Sportsbet.io herë pas here ofron bonuse për përdoruesit që i ndjekin në platformat e mediave sociale si Twitter ose Facebook.
  10. Bonusi i Bitcoin: Sportsbet.io është i njohur për pranimin e Bitcoin si një metodë pagese. Ata shpesh ofrojnë bonuse dhe promovime posaçërisht për përdoruesit e Bitcoin.
Shih edhe  10 bonuset më të mira të kazinosë në internet të Hipodromit

Këto janë vetëm disa shembuj të bonuseve dhe promovimeve të shumta që ofron Sportsbet.io. Sigurohuni që të kontrolloni rregullisht faqen e tyre të internetit për të qëndruar të përditësuar mbi ofertat më të fundit.