Top 10 bonuset në internet të kazinosë TigerGaming

Top 10 bonuset në internet të kazinosë TigerGaming

Nëse jeni duke kërkuar për bonuset më të mira të kazinosë në internet, mos kërkoni më larg se Kazino TigerGaming. Këtu janë 10 bonuset më të mira të kazinosë në internet TigerGaming që janë aktualisht në dispozicion:

  1. Bonusi i mirëseardhjes: Lojtarët e rinj mund të marrin një bonus ndeshjeje 100% në depozitën e tyre të parë, deri në 1,000 dollarë. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të filluar në TigerGaming Casino.
  2. Bonusi i rifreskimit: Lojtarët mund të marrin një bonus ndeshjeje prej 50% në depozitën e tyre të parë të muajit, deri në 1,000 dollarë. Ky bonus është i disponueshëm çdo muaj.
  3. Bonusi i Lartë i Roller: Nëse jeni një rul i lartë, mund të merrni një bonus ndeshjeje prej 50% në depozitën tuaj të parë, deri në 2,500 dollarë.
  4. Rrotullime Falas: Kazino TigerGaming shpesh ofron rrotullime falas në makina të ndryshme slot. Mbani një sy për këto promovime.
  5. Bonusi i Kazinosë Live: Nëse preferoni lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, mund të merrni një bonus ndeshjeje 100% në depozitën tuaj të parë, deri në 1,000 dollarë.
  6. Bonusi Refer-a-Friend: Nëse referoni një mik në Kazino TigerGaming, mund të merrni një bonus prej $100.
  7. Bonusi i Bitcoin: Lojtarët që depozitojnë duke përdorur Bitcoin mund të marrin një bonus ndeshjeje 100% në depozitën e tyre të parë, deri në 1,000 dollarë.
  8. Bonusi celular: Nëse preferoni të luani në pajisjen tuaj celulare, mund të merrni një bonus ndeshjeje 100% në depozitën tuaj të parë, deri në 1,000 dollarë.
  9. Programi VIP: Kazino TigerGaming ka një program VIP që shpërblen lojtarët besnikë me bonuse dhe promovime ekskluzive.
  10. Turne me lojëra elektronike: Kazino TigerGaming shpesh pret turne slot me grupe të mëdha çmimesh. Sigurohuni që të kontrolloni orarin dhe të merrni pjesë për një shans për të fituar të mëdha!

Këto janë vetëm disa nga bonuset e shumta të disponueshme në TigerGaming Casino. Sigurohuni që të kontrolloni rregullisht faqen e promovimeve për të qëndruar të përditësuar për ofertat më të fundit.

Shih edhe  10 bonuset më të mira në Kazino Joy Online