5 super shtatë dhe fruta

Ju mund të kontrolloni dëgjuesin e ngjarjeve të tastierës kur shfletuesi është në ekran të plotë dhe të shtypni F11 dhe ESC me anë të regjistrimit të konsolës në veglat e zhvilluesit

Kazinoja kryesore e parave të vërteta:

Ku të luash?ShpërblimPajisjet e pajtueshme 
grangë$5560
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
goldentigercasino.jpg$1500
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
[amazoni bestseller=»lõuendiraam 1 x XNUMX″ üksused=»XNUMX″]$1250
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
phoeniciancasino-1.jpg$1200
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
luksozosino-1.jpg$1000
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani

Jeni adhurues i automateve klasike? Atëherë do t'ju pëlqente 5 Super Shtatë & Frutat lojë online kazino, e cila është një kthesë moderne në makinën tradicionale të frutave. Kjo lojë është një kombinim i dy temave të njohura slot, të cilat janë makina e frutave dhe me fat numri 7.

Tema e lojës

Loja 5 Super Sevens & Fruits ka një temë nostalgjike që tërheq ata që e duan fruta klasike lojëra me makinë. Loja përmban simbolet tradicionale të frutave si qershitë, limonët, rrushi, portokallet dhe shalqinjtë, të cilat ishin të njohura në ditët e para të automateve. Simboli kryesor i lojës është numri me fat 7, i cili vjen në ngjyra të ndryshme si e kuqe, blu dhe jeshile. Grafika e lojës është e ndritshme dhe shumëngjyrëshe, dhe efektet e zërit të kujtojnë automatet klasike.

Si të luani lojën

Të luash lojën 5 Super Sevens & Fruits është e lehtë dhe e drejtpërdrejtë. Loja ka pesë bobina dhe pesë linja pagese, dhe gjithçka që duhet të bëni është të vendosni bast, tjerr bobinat dhe prisni që simbolet të rreshtohen. Nëse vendosni tre ose më shumë simbole në një linjë pagese, ju fitoni një çmim. Tabela e pagesave të lojës tregon simbolet e ndryshme dhe pagesat e tyre përkatëse, duke e bërë të lehtë kuptimin e rregullave të lojës.

Bonus Features

Loja 5 Super Sevens & Fruits ka disa veçori bonus që e bëjnë lojën më tërheqëse dhe emocionuese. Loja ka një simbol të shpërndarjes, i cili mund të shkaktojë rrotullime falas nëse vendosni tre ose më shumë prej tyre në bobina. Sa më shumë simbole të shpërndara të rreshtoni, aq më shumë rrotullime falas merrni. Gjatë raundit të rrotullimeve falas, të gjitha fitimet tuaja shumëfishohen, duke rritur shanset tuaja për të fitues e madhe.

Loja gjithashtu ka një i egër simbol, i cili mund të zëvendësojë çdo simbol tjetër përveç simbolit scatter për të krijuar një kombinim fitues. Simboli wild mund të shfaqet në çdo bobin dhe mund t'ju ndihmojë të plotësoni një linjë pagese fituese. Karakteristikat bonus të lojës rrisin shanset tuaja për të fituar dhe e bëjnë lojën më të këndshme.

Përfundim

Si përfundim, loja e kazinosë në internet 5 Super Sevens & Fruits është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që i duan lojërat klasike me makinë frutash. Tema e lojës është i thjeshtë dhe e drejtpërdrejtë, dhe loja është e lehtë për t'u kuptuar, duke e bërë atë një lojë ideale për fillestarët. Karakteristikat e bonusit të lojës e bëjnë gjithashtu atë më tërheqëse dhe emocionuese, duke rritur shanset tuaja për të fituar të mëdha. Pra, nëse jeni duke kërkuar për një lojë slot klasike me një kthesë moderne, loja 5 Super Sevens & Fruits ia vlen patjetër të provohet.