Beteja e Amazon

Ju mund të kontrolloni dëgjuesin e ngjarjeve të tastierës kur shfletuesi është në ekran të plotë dhe të shtypni F11 dhe ESC me anë të regjistrimit të konsolës në veglat e zhvilluesit

Kazinoja kryesore e parave të vërteta:

Ku të luash?ShpërblimPajisjet e pajtueshme 
grangë$5560
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
goldentigercasino.jpg$1500
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
[amazoni bestseller=»lõuendiraam 1 x XNUMX″ üksused=»XNUMX″]$1250
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
phoeniciancasino-1.jpg$1200
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
luksozosino-1.jpg$1000
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani

Amazons' Battle është një lojë emocionuese kazino në internet që bazohet në luftëtarët legjendarë të Amazonës. Loja përmban pesë rrotulla, katër rreshta dhe tridhjetë linja pagese. Rrotullat janë vendosur në sfondin e një xhungleje të harlisur Amazonian me grafika dhe animacione të bukura. Loja është zhvilluar nga EGT Interactive dhe është e disponueshme në platforma të ndryshme të kazinove online.

Gameplay

Loja ka disa simbole që lojtarët mund t'i përdorin për të formuar fitues kombinime. Simbolet me pagesë të lartë janë luftëtarët e Amazonës, ndërsa simbolet me pagesë të ulët janë kostumet standarde të kartave, të tilla si zemra, diamante, shkopinj dhe lopata. Loja gjithashtu ka një i egër simbol, i cili përfaqësohet nga a i artë mburojë dhe një simbol shpërndarës, i cili përfaqësohet nga një tempull.

Lojtarët mund të aktivizojnë raundin e bonusit të lojës duke vendosur tre ose më shumë simbole të shpërndarjes në bobina. Raundi i bonusit shpërblen lojtarët me rrotullime falas dhe një shans për të fituar të mëdha. Gjatë raundit të bonusit, simboli wild zgjerohet për të mbuluar të gjithë bobinën, duke rritur shanset e lojtarit për të formuar kombinime fituese.

Opsionet e basteve

Loja ka një gamë të gjerë opsionesh bastesh, duke e bërë atë të përshtatshme si për ato të ulëta ashtu edhe për ato të larta rulë. Basti minimal është 0.30 kredite, ndërsa basti maksimal është 600 kredite për tjerr. Lojtarët mund të rregullojnë madhësinë e basteve të tyre duke përdorur panelin e kontrollit të lojës, i cili ndodhet poshtë bobinave.

Tema dhe Dizajni

Amazons' Battle është një lojë slot me një dhe emocionuese unik temë. Loja bazohet në luftëtarët legjendarë të Amazonës, të cilët ishin të njohur për guximin dhe aftësitë e tyre luftarake. Dizajni dhe grafika e lojës janë të nivelit të lartë, me bobinat e vendosura në sfondin e një xhungleje të harlisur Amazoniane. Simbolet e lojës, si luftëtarët e Amazonës dhe tempulli, janë të dizajnuara bukur dhe i shtojnë përvojës zhytëse të lojës.

Jackpot dhe pagesa

Beteja e Amazonës u ofron lojtarëve mundësinë për të fituar shumë me jackpotet dhe pagesat e saj. Loja ka një xhekpot progresiv, që do të thotë se çmimi i parë rritet me çdo rrotullim derisa të fitohet. Lojtarët gjithashtu mund të fitojnë të mëdha duke vendosur pesë nga simbolet më të paguara, të Mbretëresha Amazon, në një linjë pagese aktive. Kjo do të shpërblejë lojtarët me 1000 herë bastin e tyre.

Përputhshmëria e celularëve

Amazons' Battle është plotësisht i optimizuar për pajisjet celulare, duke i lejuar lojtarët të shijojnë lojën në lëvizje. Loja është e përputhshme me pajisjet iOS dhe Android dhe mund të luhet në smartphone dhe tablet. Ndërfaqja e lojës është miqësore për përdoruesit dhe kontrollet janë të lehta për t'u përdorur, duke e bërë atë një lojë të shkëlqyer për t'u luajtur në pajisjet celulare.

Përfundim

Si përfundim, Amazons' Battle është një lojë e shkëlqyer kazino në internet që u ofron lojtarëve një përvojë emocionuese lojrash. Tema, dizajni dhe grafika e lojës janë të nivelit të lartë dhe veçoritë e lojës, si raundi i bonusit dhe gamën e gjerë të opsioneve të basteve, e bëjnë atë argëtuese dhe shpërblyese. Loja është plotësisht e optimizuar për pajisjet celulare, duke i lejuar lojtarët të shijojnë lojën në lëvizje. Lojtarët që kënaqen lojëra elektronike me një temë historike ose mitologjike duhet patjetër të provoni Betejën e Amazonës.