Goditi atë të madhe

Ju mund të kontrolloni dëgjuesin e ngjarjeve të tastierës kur shfletuesi është në ekran të plotë dhe të shtypni F11 dhe ESC me anë të regjistrimit të konsolës në veglat e zhvilluesit

Kazinoja kryesore e parave të vërteta:

Ku të luash?ShpërblimPajisjet e pajtueshme 
grangë$5560
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
goldentigercasino.jpg$1500
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
[amazoni bestseller=»lõuendiraam 1 x XNUMX″ üksused=»XNUMX″]$1250
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
phoeniciancasino-1.jpg$1200
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
luksozosino-1.jpg$1000
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani

Goditi atë Big është një lojë kazinoje në internet që ka fituar shumë popullaritet në mesin e entuziastëve të kazinove në internet. Loja është zhvilluar nga Elk Studios dhe ofron një përvojë emocionuese dhe gjithëpërfshirëse për lojtarët.

Karakteristikat e Hit it Big

Një nga veçoritë kryesore të Hit it Big është ajo i thjeshtë gameplay ende tërheqëse. Loja ka një dizajn klasik të automateve me tre rreshta dhe pesë rrotulla. Simbolet në bobina përfshijnë me fat shtatë, BAR dhe simbole të tjera tradicionale të automateve. Loja gjithashtu ka një sërë veçorish bonusesh, duke përfshirë lojën e bonusit Hit it Big, e cila u jep lojtarëve mundësinë për të fituar çmime të mëdha.

Loja e bonusit Hit it Big aktivizohet kur lojtarët zbarkojnë tre ose më shumë simbole Hit it Big në bobina. Pasi të aktivizohet, loja e bonusit i çon lojtarët në një ekran të ri ku u paraqitet një lojë në tavolinë. Lojtarët duhet tjerr një rrotë për të përcaktuar lëvizjen e tyre në tabelë. Bordi është i mbushur me çmime të ndryshme, duke përfshirë rrotullime falas, shumëzues dhe çmime në para. Nëse lojtarët arrijnë në një çmim, ata duhet ta mbajnë atë. Loja bonus vazhdon derisa lojtarët të zbresin në një simbol X, i cili përfundon lojën.

Një veçori tjetër e Hit it Big është veçoria e lojës automatike. Kjo veçori i lejon lojtarët të vendosin një numër specifik rrotullimesh pa pasur nevojë të klikojnë manualisht butonin e rrotullimit. Lojtarët mund të caktojnë numrin e rrotullimeve, shumën e bastit dhe cilësime të tjera, si p.sh. kur të ndalojnë funksionin e luajtjes automatike.

Si të luani Hit it Big

Të luash Hit it Big është e thjeshtë. Lojtarët duhet të vendosin shumën e tyre të bastit dhe më pas të rrotullojnë rrotullat. Loja gjithashtu ka një veçori të luajtjes automatike që lejon lojtarët të vendosin një numër specifik rrotullimesh pa pasur nevojë të klikojnë manualisht butonin e rrotullimit. Loja ka një bast minimal prej $0.20 dhe një bast maksimal prej 100 dollarë.

Për të fituar në Hit it Big, lojtarët duhet të vendosin tre ose më shumë simbole që përputhen në bobina. Loja ka një shumëllojshmëri simbolesh, duke përfshirë shtatë me fat, BAR dhe simbole të tjera tradicionale të automateve. Loja gjithashtu ka një i egër simbol, i përfaqësuar nga a i artë Goditi logon e madhe. Simboli wild mund të zëvendësojë çdo simbol tjetër në bobina, përveç simbolit të bonusit.

Duke rritur shanset tuaja për Fitues

Për të rritur shanset tuaja për të fituar në Hit it Big, është thelbësore të kuptoni mekanikën dhe rregullat e lojës. Lojtarët duhet gjithashtu të marrin në konsideratë vendosjen e një buxheti dhe t'i përmbahen atij për të shmangur kumarin e tepërt. Gjithashtu këshillohet që të bëni pushime të shpeshta gjatë lojës për të shmangur djegien.

Një mënyrë tjetër për të rritur shanset tuaja për të fituar në Hit it Big është duke përfituar nga veçoritë bonus të lojës. Loja e bonusit Hit it Big, për shembull, u jep lojtarëve mundësinë për të fituar çmime të mëdha. Lojtarët gjithashtu duhet të konsiderojnë ta luajnë lojën në modalitetin demo përpara se të luajnë për para të vërteta. Në këtë mënyrë, ata mund të marrin një ndjenjë për mekanikën dhe veçoritë e lojës pa rrezikuar asnjë para.

Përfundim

Si përfundim, Hit it Big është një lojë argëtuese dhe tërheqëse e kazinosë në internet që ofron një shans për të fituar çmime të mëdha. Dizajni klasik i automateve të lojës, i kombinuar me të unik veçoritë e bonusit, e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer si për lojtarët fillestarë ashtu edhe për lojtarët me përvojë. Loja është e lehtë për t'u luajtur dhe veçoria e saj e luajtjes automatike i lejon lojtarët të vendosin një numër specifik rrotullimesh pa pasur nevojë të klikojnë manualisht butonin e rrotullimit. Pra, nëse jeni duke kërkuar për një argëtim dhe lojë emocionuese kazino në internet, Hit it Big ia vlen të shikoni.