Thunderstruck ii

Ju mund të kontrolloni dëgjuesin e ngjarjeve të tastierës kur shfletuesi është në ekran të plotë dhe të shtypni F11 dhe ESC me anë të regjistrimit të konsolës në veglat e zhvilluesit

Kazinoja kryesore e parave të vërteta:

Ku të luash?ShpërblimPajisjet e pajtueshme 
grangë$5560
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
goldentigercasino.jpg$1500
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
[amazoni bestseller=»lõuendiraam 1 x XNUMX″ üksused=»XNUMX″]$1250
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
phoeniciancasino-1.jpg$1200
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
luksozosino-1.jpg$1000
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani

Thunderstruck II është një lojë e njohur kazino në internet që ekziston prej vitesh. Është një lojë slot me pesë rrotulla, me 243 linja pagese që bazohet në mitologjinë norvegjeze. Loja është një vazhdim i lojës origjinale Thunderstruck dhe ka qenë një e preferuar në mesin e lojtarëve që nga publikimi i saj. Në këtë ese, ne do të eksplorojmë aspekte të ndryshme të Thunderstruck II që e bëjnë atë një lojë të njohur në mesin e lojtarëve të kazinosë në internet.

Gameplay

Thunderstruck II është një lojë që është e lehtë për t'u luajtur dhe kuptuar. Ndërfaqja e lojës është miqësore për përdoruesit dhe lojtarët mund të lundrojnë lehtësisht në kontrollet e lojës. Loja ka një sërë simbolesh, duke përfshirë logon Thunderstruck II, Thorçekiç, dhe Valkyrie. Loja gjithashtu ka një i egër simbol, i cili është logoja e lojës, dhe një simbol shpërndarje, që është çekiçi.

Karakteristikat e bonusit të lojës janë ato që e bëjnë atë emocionuese për t'u luajtur, ashtu siç është me lojërat e tjera të kazinosë në internet. Loja ka katër raunde të ndryshme bonusi, të cilat shkaktohen nga zbritja e tre ose më shumë simboleve të shpërndarjes. Raundet e bonusit përfshijnë Sallën e Madhe të Rrotullimeve, që është raundi kryesor i bonusit të lojës, dhe tre raunde të tjera bonusi, të cilat janë Bonusi Valkyrie, Loki Bonus, dhe Bonus Odin. Çdo raund bonus ka të vetin unik veçoritë dhe shpërblimet, duke e bërë lojën më emocionuese për t'u luajtur. Lojtarët mund të fitojnë rrotullime falas, shumëzues dhe madje edhe shpërblime në para gjatë raundeve të bonusit.

Grafika dhe Tingulli

Grafika dhe tingulli i Thunderstruck II janë mbresëlënës. Grafikat e lojës janë të cilësisë së lartë dhe simbolet janë të dizajnuara mirë. Sfondi i lojës është gjithashtu tërheqës vizualisht dhe i shton përvojës së përgjithshme të lojës. Efektet zanore të lojës janë gjithashtu mbresëlënëse, dhe ato shtojnë eksitimin e lojës. Kolona zanore e lojës bazohet gjithashtu në mitologjinë norvegjeze, duke i shtuar temës së lojës. Zhvilluesit e lojës kanë bërë shumë përpjekje për t'u siguruar që grafika dhe tingulli i lojës janë të nivelit të lartë.

Pagesat

Thunderstruck II është një lojë që u ofron lojtarëve mundësinë për të fituar të mëdha. Loja ka një pagesë maksimale prej 2.4 milionë monedha, duke e bërë atë një lojë që mund të ndryshojë jetën e një lojtari. Loja gjithashtu ka një përqindje të lartë të kthimit te lojtari (RTP) prej 96.65%, duke e bërë atë një lojë që ia vlen të luhet. Pagesat e larta të lojës dhe përqindja e RTP e bëjnë atë një lojë të njohur në mesin e lojtarëve të kazinosë në internet.

Përfundim

Si përfundim, Thunderstruck II është një lojë që i ka rezistuar kohës. Loja e lehtë e lojës, grafika dhe tingulli mbresëlënës dhe veçoritë emocionuese të bonusit e bëjnë atë një lojë të njohur në mesin e lojtarëve të kazinosë në internet. Pagesat e larta të lojës dhe përqindja e RTP e bëjnë atë një lojë që ia vlen të luhet. Nëse jeni duke kërkuar për një lojë emocionuese dhe shpërblyese të kazinosë në internet, Thunderstruck II padyshim ia vlen të provohet. Përveç kësaj, tema e mitologjisë norvegjeze të lojës, grafika dhe tingulli mbresëlënës dhe pagesat e larta e bëjnë atë një lojë që do t'ju pëlqejë ta luani vazhdimisht. Pra, vazhdoni dhe provoni Thunderstruck II sot!