Insekte të çmendura 2

Ju mund të kontrolloni dëgjuesin e ngjarjeve të tastierës kur shfletuesi është në ekran të plotë dhe të shtypni F11 dhe ESC me anë të regjistrimit të konsolës në veglat e zhvilluesit

Kazinoja kryesore e parave të vërteta:

Ku të luash?ShpërblimPajisjet e pajtueshme 
grangë$5560
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
goldentigercasino.jpg$1500
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
[amazoni bestseller=»lõuendiraam 1 x XNUMX″ üksused=»XNUMX″]$1250
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
phoeniciancasino-1.jpg$1200
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
luksozosino-1.jpg$1000
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani

Crazy Bugs 2 është një lojë kazino në internet që po fiton popullaritet në mesin e lojtarëve në mbarë botën. Zhvilluar nga EGT Interactive, ai ofron një histori tërheqëse, grafika mahnitëse dhe një sërë veçorish emocionuese që e bëjnë atë të dallohet nga lojërat e tjera të kazinosë në internet.

Gameplay

Loja është vendosur në një kopsht dhe lojtarët kanë për detyrë të ndihmojnë insektet miqësore të mbrojnë shtëpinë e tyre kundër një merimange të keqe. Loja përfshin rrotullime që përmbajnë simbole të ndryshme, duke përfshirë mollëkuqe, milingona, bletë dhe merimangat. Loja ka pesë rrotulla dhe 20 linja pagese, dhe lojtarët mund të rregullojnë bastet e tyre sipas preferencave të tyre.

Një nga veçoritë emocionuese të lojës Crazy Bugs 2 është opsioni 'Gamble'. Kjo veçori i lejon lojtarët të dyfishojnë fitimet e tyre duke marrë me mend ngjyrën e një karte të fshehur. Loja gjithashtu përmban një bonus 'Kartat Jackpot', ku lojtarët mund të fitojnë një nga katër jackpotet progresive. Ky funksion aktivizohet në mënyrë të rastësishme gjatë lojës dhe lojtarët mund të fitojnë jackpot-in duke krahasuar tre letra të së njëjtës kostum.

Një veçori tjetër që e veçon Crazy Bugs 2 nga lojërat e tjera të kazinosë në internet është simboli 'Wild'. Ky simbol përfaqësohet nga defektet miqësore dhe mund të zëvendësojë çdo simbol tjetër në bobina, përveç simboleve të shpërndarjes dhe bonusit. Simboli 'Scatter' përfaqësohet nga merimanga dhe mund të shkaktojë raundin e bonusit të rrotullimeve falas të lojës. Lojtarët mund të fitojnë deri në 15 rrotullime falas, gjatë të cilave të gjitha fitimet shumëzohen me tre.

Grafika dhe Tingulli

Grafikat dhe efektet zanore të Crazy Bugs 2 janë mahnitëse dhe zhytëse, duke e bërë lojën më të këndshme. Simbolet janë shumëngjyrësh dhe të gjallë, dhe animacionet janë të lëmuara dhe pa probleme. Efektet zanore janë gjithashtu të punuara mirë, duke shtuar përvojën gjithëpërfshirëse të lojës. Muzika në sfond i lojës është optimiste dhe shton emocionin e përgjithshëm të lojës.

Përfitimet e të luajturit Crazy Bugs 2

Luajtja e Crazy Bugs 2 ka disa përfitime. Së pari, loja është e lehtë për t'u luajtur dhe lojtarët mund të rregullojnë bastet e tyre sipas preferencave të tyre. Së dyti, loja përmban bonuse emocionuese, duke përfshirë opsionet 'Gamble' dhe 'Jackpot Cards' që mund të rrisin fitimet e një lojtari. Për më tepër, loja ka një shkallë të lartë pagese, që do të thotë se lojtarët kanë një shans më të lartë për të fituar.

Për më tepër, loja është e disponueshme në platforma të shumta, duke përfshirë pajisjet desktop dhe celular. Kjo do të thotë që lojtarët mund të shijojnë lojën në lëvizje ose nga komoditeti i shtëpive të tyre. Loja është gjithashtu e disponueshme në shumë gjuhë, duke e bërë atë të aksesueshme për lojtarë nga vende të ndryshme.

Përfundim

Si përfundim, Crazy Bugs 2 është një lojë emocionuese kazino në internet që ka fituar popullaritet në mbarë botën. Ai ofron një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave, falë grafikëve dhe efekteve zanore të dizajnuara mirë. Për më tepër, ai ka veçori unike si opsionet 'Gamble' dhe 'Jackpot Cards', të cilat e bëjnë atë të dallohet nga lojërat e tjera të kazinosë në internet. Në përgjithësi, Crazy Bugs 2 është një lojë që ia vlen të provohet për entuziastët e lojërave të kazinosë.