Argjendi fang

Ju mund të kontrolloni dëgjuesin e ngjarjeve të tastierës kur shfletuesi është në ekran të plotë dhe të shtypni F11 dhe ESC me anë të regjistrimit të konsolës në veglat e zhvilluesit

Kazinoja kryesore e parave të vërteta:

Ku të luash?ShpërblimPajisjet e pajtueshme 
grangë$5560
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
goldentigercasino.jpg$1500
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
[amazoni bestseller=»lõuendiraam 1 x XNUMX″ üksused=»XNUMX″]$1250
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
phoeniciancasino-1.jpg$1200
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
luksozosino-1.jpg$1000
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani

Silver Fang është një lojë emocionuese kazino në internet që ka fituar popullaritet në mesin e lojtarëve në internet. Loja është një produkt i Microgaming, një zhvillues i njohur i lojërave të kazinosë. Loja u lëshua në qershor 2008 dhe që atëherë është bërë një e preferuar e fansave në mesin e entuziastëve të lojërave elektronike.

Përmbledhje e Lojërave

Silver Fang është një lojë që ka pesë rrotulla dhe pesëdhjetë linja pagese. Tema e lojës bazohet në një tufë ujqërsh që jetojnë në shkretëtirë. Grafikat dhe efektet zanore të lojës janë të cilësisë së lartë, duke krijuar një përvojë gjithëpërfshirëse të lojës. Simbolet e lojës përfshijnë tufën e ujqërve, një ujk ulëritës dhe simbolet standarde të letrave të lojës. Sfondi i lojës përmban një peizazh pyjor me male të mbuluara me borë dhe një hënë të plotë, duke krijuar një atmosferë aventure.

Gameplay

Për të filluar të luajë Silver Fang, lojtari duhet të vendosë madhësinë e bastit të tij duke përdorur panelin e kontrollit. Basti minimal është 0.01 monedha, ndërsa maksimumi është 10 monedha për rrotullim. Pasi të vendoset madhësia e bastit, lojtari mund të rrotullojë rrotullat dhe të presë për kombinimin fitues. Loja ka veçori të ndryshme bonus, duke përfshirë rrotullime falas, simbole të egra dhe simbole scatter, të cilat rrisin shanset për të fituar. Simboli Silver Fang është simboli wild dhe mund të zëvendësojë çdo simbol tjetër përveç simbolit të shpërndarjes.

Simboli i shpërndarjes së lojës është simboli i gjurmës dhe ulja e tre ose më shumë prej këtyre simboleve aktivizon funksionin e rrotullimeve falas. Lojtari mund të fitojë deri në 15 rrotullime falas gjatë këtij funksioni dhe të gjitha fitimet gjatë funksionit të rrotullimeve falas shumëzohen me tre. Loja gjithashtu përmban një veçori kumari, ku lojtari mund të zgjedhë të luajë kumar fitimet e tij duke hamendësuar saktë ngjyrën ose kostumin e një karte me fytyrë poshtë.

Çmim i parë

Silver Fang ka një jackpot prej 1,000 monedhash, i cili aktivizohet kur lojtari vendos pesë simbole ujku që ulërijnë në një linjë aktive pagese. Çmimi jackpot i nënshtrohet madhësisë së bastit të lojtarit; prandaj, sa më i lartë të jetë basti, aq më i madh është jackpoti. Loja gjithashtu ka një përqindje të lartë pagese prej 96.3%, duke e bërë atë një lojë që ia vlen të luhet për lojtarët që kërkojnë të maksimizojnë fitimet e tyre.

Përfundim

Si përfundim, Silver Fang është një lojë emocionuese kazino në internet që u ofron lojtarëve një përvojë emocionuese të lojërave. Loja ka grafikë mbresëlënëse, efekte zanore dhe veçori të ndryshme bonusi që rrisin shanset për të fituar. Çmimi jackpot është gjithashtu mbresëlënës, duke u ofruar lojtarëve një mundësi për të fituar të mëdha. Për më tepër, përqindja e lartë e pagesave të lojës e bën atë një zgjedhje popullore midis lojtarëve që kërkojnë të maksimizojnë fitimet e tyre. Prandaj, Silver Fang është një lojë që ia vlen të provohet për lojtarët e kazinove në internet.