Laboratori ari

Ju mund të kontrolloni dëgjuesin e ngjarjeve të tastierës kur shfletuesi është në ekran të plotë dhe të shtypni F11 dhe ESC me anë të regjistrimit të konsolës në veglat e zhvilluesit

Kazinoja kryesore e parave të vërteta:

Ku të luash?ShpërblimPajisjet e pajtueshme 
grangë$5560
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
goldentigercasino.jpg$1500
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
[amazoni bestseller=»lõuendiraam 1 x XNUMX″ üksused=»XNUMX″]$1250
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
phoeniciancasino-1.jpg$1200
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
luksozosino-1.jpg$1000
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani

Laboratori i Arit është një lojë e njohur kazino në internet që ka fituar një ndjekës masiv në mesin e entuziastëve të lojërave të fatit në internet. Loja është zhvilluar nga Quickspin, një ofrues kryesor softuerësh në në internet industria e lojrave. Është një lojë slot që është frymëzuar nga laboratori i alkimistit dhe u ofron lojtarëve një mundësi për të përjetuar emocionin e shndërrimit të metaleve bazë në ar.

Karakteristikat e lojës së kazinosë në internet Gold Lab

Gold Lab është një lojë me pesë rrotulla me njëzet e pesë linja pagese, dhe mburret me grafika dhe animacione me cilësi të lartë që e bëjnë atë tërheqës vizualisht. Simbolet e lojës përfshijnë ilaçe me ngjyra të ndryshme, gurë të çmuar dhe vegla të alkimistit. Loja gjithashtu ka një i egër simbol që mund të zëvendësojë të gjitha simbolet e tjera përveç simbolit të bonusit. Simboli i bonusit aktivizon lojën Gold Lab Bonus, e cila u jep lojtarëve një mundësi për të fituar të mëdha.

Gama e basteve të lojës është e përshtatshme për të dyja nivelet e larta rulë dhe lojtarë të rastësishëm. Basti minimal është $0.10, ndërsa basti maksimal është 100 dollarë. Kjo gamë e bën lojën të aksesueshme për të gjitha llojet e lojtarëve, pavarësisht nga buxheti i tyre.

Loja Gold Lab Bonus

Loja Gold Lab Bonus është një unik tipar i kësaj loje kazino në internet. Ai nxitet duke vendosur tre ose më shumë simbole bonus kudo në rrotullat. Loja e bonusit zhvillohet në laboratorin e alkimistit dhe lojtarëve u kërkohet të kthejnë metalet bazë në ar. Gjatë lojës së bonusit, lojtarëve u jepen katër rrotullime dhe në çdo rrotullim, lojtarët mund të kthehen një i simboleve me vlerë të ulët në një simbol të egër. Nëse lojtarët arrijnë t'i kthejnë të gjitha simbolet me vlerë të ulët në simbole të egra, ata fitojnë shumë.

Loja e bonusit u ofron lojtarëve një mundësi për të rritur ndjeshëm fitimet e tyre. RTP e lojës (Kthimi te lojtari) është 96.09%, gjë që e bën atë një lojë shumë shpërblyese. Paqëndrueshmëria e lojës është mesatare, që do të thotë se lojtarët mund të presin të zbresin fitues kombinime rregullisht.

Përfundim

Gold Lab është një lojë emocionuese kazino në internet që u ofron lojtarëve një mundësi për të përjetuar emocionet e laboratorit të alkimistit. Ka grafikë dhe animacione me cilësi të lartë, dhe loja Gold Lab Bonus u ofron lojtarëve një mundësi për të fituar të mëdha. Gama e basteve të lojës është e përshtatshme për të gjitha llojet e lojtarëve, dhe RTP dhe paqëndrueshmëria e lojës e bëjnë atë një lojë shumë shpërblyese. Nëse jeni adhurues i lojërave të kazinosë në internet, atëherë Gold Lab është një gjë që duhet ta provoni.