pallati i perandorit

Ju mund të kontrolloni dëgjuesin e ngjarjeve të tastierës kur shfletuesi është në ekran të plotë dhe të shtypni F11 dhe ESC me anë të regjistrimit të konsolës në veglat e zhvilluesit

Kazinoja kryesore e parave të vërteta:

Ku të luash?ShpërblimPajisjet e pajtueshme 
grangë$5560
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
goldentigercasino.jpg$1500
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
[amazoni bestseller=»lõuendiraam 1 x XNUMX″ üksused=»XNUMX″]$1250
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
phoeniciancasino-1.jpg$1200
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
luksozosino-1.jpg$1000
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani

Pallati i Perandorit është një lojë kazino në internet që ka fituar popullaritet në mesin e kumarxhinjve në mbarë botën. Loja bazohet në kulturën e lashtë kineze të perandorëve dhe pallateve të tyre, e cila u jep lojtarëve një përvojë gjithëpërfshirëse dhe të pasur kulturore. Loja është një lojë slot me pesë rrotulla, njëzet linja pagese që u ofron lojtarëve mundësinë për të fituar pagesa të mëdha.

Gameplay

Loja e lojës së kazinosë Perandori Palace është i thjeshtë ende angazhues. Lojtarët mund të zgjedhin numrin e linjave të pagesës që duan të aktivizojnë dhe shumën që duan të bastojnë për linjë. Pas vendosjes së bastit, lojtari rrotullon bobinat dhe pret rezultatet. Loja përmban simbole të ndryshme si perandori, pallati i tij dhe ikona të tjera kulturore kineze. Nëse lojtari arrin në kombinimin e duhur të simboleve, ai fiton një pagesë.

Çfarë e bën Pallatin e Perandorit unik janë veçoritë e tij të veçanta që shtojnë emocionin e lojës. Për shembull, loja ka një i egër simbol që mund të zëvendësojë të gjitha simbolet e tjera përveç simbolit të shpërndarjes. Simboli i shpërndarjes aktivizon raundin e bonusit të rrotullimeve falas nëse lojtari ulet në tre ose më shumë prej tyre. Gjatë rrotullimeve falas, të gjitha fitimet trefishohen, duke rritur shanset e lojtarit për të fitues e madhe.

Një tjetër veçori unike e Pallatit të Perandorit është opsioni i kumarit. Pas çdo fitoreje, lojtari ka mundësinë të luajë kumar fitimet e tij duke marrë me mend ngjyrën ose kostumin e një karte. Nëse lojtari merr me mend saktë, fitimet e tij dyfishohen ose katërfishohen respektivisht. Kjo veçori shton emocionin e lojës dhe u jep lojtarëve një mundësi për të rritur fitimet e tyre.

Simbole

Pallati i Perandorit përmban simbole të ndryshme që shtojnë temën dhe estetikën e lojës. Simboli më i paguar është perandori, i ndjekur nga pallati i tij dhe ikona të tjera kulturore si p.sh i artë dragoi, fanar kinez dhe koi peshku. Simbolet me pagesë më të ulët janë simbolet standarde të letrave të lojës, të cilat përfshijnë A, K, Q, J, 10 dhe 9.

Grafika dhe Tingulli

Grafikat dhe efektet zanore të Perandorit Palace janë të nivelit të lartë, duke e bërë lojën më zhytëse dhe të këndshme. Sfondi i lojës përmban një pallat të dizajnuar bukur, dhe bobinat janë të rrethuara me ngjyra të kuqe dhe ari, të cilat të kujtojnë kulturën kineze. Efektet zanore janë gjithashtu të punuara mirë, me muzikë tradicionale kineze që luhet në sfond dhe efekte zanore unike për çdo simbol.

Përfundim

Si përfundim, Pallati i Perandorit është një argëtim dhe lojë emocionuese kazino në internet që ia vlen të shikoni. Loja u ofron lojtarëve mundësinë për të fituar pagesa të mëdha dhe tema e saj kulturore kineze shton përvojën e përgjithshme. Pavarësisht nëse jeni një lojtar me përvojë ose fillestar, Perandori's Palace është një lojë që nuk do të dëshironi ta humbisni. Pra, pse të mos e provoni dhe të shihni nëse mund ta goditni me fat?