Depozita e peshkut të artë 2 gigablox

Ju mund të kontrolloni dëgjuesin e ngjarjeve të tastierës kur shfletuesi është në ekran të plotë dhe të shtypni F11 dhe ESC me anë të regjistrimit të konsolës në veglat e zhvilluesit

Kazinoja kryesore e parave të vërteta:

Ku të luash?ShpërblimPajisjet e pajtueshme 
grangë$5560
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
goldentigercasino.jpg$1500
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
[amazoni bestseller=»lõuendiraam 1 x XNUMX″ üksused=»XNUMX″]$1250
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
phoeniciancasino-1.jpg$1200
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
luksozosino-1.jpg$1000
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani

Tank i artë i peshkut 2 Gigablox është një lojë kazino në internet e zhvilluar nga Yggdrasil Gaming. Është një vazhdim i lojës origjinale slot Golden Fish Tank dhe përmban një temë nënujore, të kompletuar me peshq shumëngjyrësh dhe bimë ujore. Loja ka pesë bobina, tre rreshta dhe 20 linja pagese, duke u ofruar lojtarëve një shans për të fituar të mëdha. Përveç kësaj, ajo ka një RTP prej 96%, që është mjaft e lartë në krahasim me lojërat e tjera të kazinosë në internet.

Tipari Gigablox

Një nga veçoritë e spikatura të Golden Fish Tank 2 është veçoria Gigablox. Kjo veçori inovative lejon që simbolet të bashkohen së bashku për të krijuar simbole më të mëdha, të cilat mund të çojnë në fitore më të mëdha. Tipari Gigablox mund të aktivizohet rastësisht gjatë lojës bazë, dhe gjithashtu mund të aktivizohet gjatë raundit të rrotullimeve falas.

Gjatë veçorisë Gigablox, simbolet në bobina bashkohen së bashku për të krijuar një bllok të vetëm simbolesh. Ky bllok mund të jetë deri në 4×4 në madhësi, gjë që mund të çojë në fitore të rëndësishme. Sa më i madh të jetë blloku, aq më e madhe është fitorja e mundshme. Me këtë veçori, lojtarët kanë mundësinë të fitojnë deri në 4,096 herë më shumë aksioneve.

Rrotullime falas

Raundi i rrotullimeve falas është një tjetër veçori emocionuese e Golden Fish Tank 2 Gigablox. Aktivizohet kur tre ose më shumë simbole të shpërndarjes shfaqen në bobina. Numri i rrotullimeve falas të dhëna varet nga numri i simboleve të shpërndarjes që nxitën raundin. Gjatë raundit të rrotullimeve falas, funksioni Gigablox ka më shumë gjasa të aktivizohet, gjë që mund të çojë në fitore edhe më të mëdha.

Përveç kësaj, gjatë raundit të rrotullimeve falas, lojtarët mund të zgjedhin nga një përzgjedhje e veçorive të ndryshme bonus. Këto veçori përfshijnë shumëzues, rrotullime shtesë falas dhe të bërë pirg të egra. Lojtarët mund të zgjedhin veçorinë e bonusit që ata mendojnë se do t'u japë atyre mundësinë më të mirë fitues e madhe.

Përfundim

Si përfundim, Golden Fish Tank 2 Gigablox është një lojë emocionuese kazino në internet me një unik temë nënujore. Tipari Gigablox dhe raundi i rrotullimeve falas e bëjnë lojën më emocionuese dhe rrisin shanset për të fituar të mëdha. Lojtarët kanë mundësinë të fitojnë deri në 4,096 herë të aksioneve të tyre me veçorinë Gigablox, dhe raundi i rrotullimeve falas ofron një përzgjedhje të veçorive të ndryshme bonus. Në përgjithësi, Golden Fish Tank 2 Gigablox është një lojë që ia vlen patjetër ta provoni për entuziastët e lojërave të kazinosë.