Gigarise atlanteane

Ju mund të kontrolloni dëgjuesin e ngjarjeve të tastierës kur shfletuesi është në ekran të plotë dhe të shtypni F11 dhe ESC me anë të regjistrimit të konsolës në veglat e zhvilluesit

Kazinoja kryesore e parave të vërteta:

Ku të luash?ShpërblimPajisjet e pajtueshme 
grangë$5560
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
goldentigercasino.jpg$1500
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
[amazoni bestseller=»lõuendiraam 1 x XNUMX″ üksused=»XNUMX″]$1250
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
phoeniciancasino-1.jpg$1200
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
luksozosino-1.jpg$1000
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani

A jeni adhurues i lojërave të kazinosë në internet? Nëse po, atëherë duhet ta provoni patjetër Gigarise Atlantike. Kjo lojë ka fituar shumë popullaritet vitet e fundit, dhe për arsye të mirë. Është një unik lojë që ka shumë për t'u ofruar lojtarëve të të gjitha niveleve të përvojës.

Tema dhe Grafika

Tema e lojës është e përqendruar rreth humbur qyteti i Atlantis, dhe grafika bëjnë një punë të shkëlqyer për të sjellë në jetë këtë botë. Vëmendja ndaj detajeve është mbresëlënëse, dhe ngjyrat janë të gjalla dhe bien në sy. Rrotullat janë vendosur në sfondin e një qyteti nënujor, të kompletuar me rrënoja dhe arkitekturë antike. Simbolet në bobina përfshijnë krijesa të ndryshme deti si kandil deti, yll deti dhe kuajt e detit, si dhe sirenat dhe vetë qytetin legjendar të Atlantidës. Efekti i përgjithshëm është mahnitës dhe zhytës, duke i bërë lojtarët të ndihen sikur po eksplorojnë thellësitë e oqeanit.

karakteristika

Një nga veçoritë e spikatura të Atlantean Gigarise është jackpot-i i tij progresiv. Kjo do të thotë që grupi i çmimeve rritet sa herë që dikush luan lojën dhe mund të arrijë shuma masive. Loja ofron gjithashtu një sërë bonusesh, të tilla si rrotullime falas dhe shumëzues, për të ndihmuar lojtarët të rrisin fitimet e tyre. Loja është I egër simboli përfaqësohet nga perla dhe mund të zëvendësojë çdo simbol tjetër përveç simbolit Scatter.

Simboli Scatter përfaqësohet nga Trident dhe mund të aktivizojë funksionin e rrotullimeve Falas të lojës. Nëse tre ose më shumë shpërndan ulen në bobina, lojtarëve do t'u jepen 8 rrotullime falas. Gjatë funksionit të rrotullimeve falas, mund të aktivizohet shumëzuesi Gigarise, i cili mund ta rrisë shumëzuesin deri në 5x.

Gameplay

Loja është e lehtë për t'u luajtur, me i thjeshtë mekanikë që e bëjnë atë të aksesueshëm për lojtarët e të gjitha niveleve të përvojës. Objektivi është që tjerr bobinat dhe simbolet e ndeshjes për të fituar çmime. Loja gjithashtu ofron një veçori të luajtjes automatike, e cila i lejon lojtarët të vendosin një numër të caktuar rrotullimesh për të luajtur automatikisht. RTP e lojës është 96.27%, që është mbi mesataren për lojërat e kazinosë në internet.

Përfundim

Nëse jeni duke kërkuar për një lojë argëtuese dhe tërheqëse të kazinosë në internet, Atlantean Gigarise është një zgjedhje e shkëlqyer. Tema e saj unike, grafika mbresëlënëse dhe veçoritë emocionuese e bëjnë atë një zgjedhje popullore mes lojtarëve. Me mundësinë për të fituar të mëdha përmes jackpot-it të tij progresiv, është e lehtë të kuptosh pse Atlantean Gigarise është bërë një preferuar i fansave. Pra, pse të mos e provoni dhe të shihni nëse mund të zbuloni pasuritë e Atlantidës?