77Spins Casino

Shqyrtimi i ndarjes
 • Overall Rating
 • Shpejtësia e Tërheqjes
 • Siguri
 • Softuer & Lojëra
 • Bonuset & Ofertat
4.8

përmbledhje

77Spins Casino Online është një platformë e njohur e lojërave të fatit në internet që ofron një shumëllojshmëri të gjerë lojërash kazino për lojtarët nga e gjithë bota. Faqja e internetit është e dizajnuar mirë, miqësore për përdoruesit dhe e lehtë për t'u naviguar.
Një nga veçoritë më mbresëlënëse të 77Spins Casino Online është përzgjedhja e tij e gjerë e lojërave. Platforma ofron mbi 1500 lojëra nga ofruesit kryesorë, duke përfshirë Microgaming, NetEnt dhe Playtech. Lojtarët mund të shijojnë një sërë lojërash lojërash klasike dhe moderne, lojëra tavoline, lojëra kazino live dhe më shumë.
Një tjetër aspekt i mrekullueshëm i 77Spins Casino Online janë bonuset dhe promovimet e tij bujare. Lojtarët e rinj mund të përfitojnë nga një bonus mirëseardhjeje, ndërsa lojtarët e rregullt mund të gëzojnë bonuse ditore dhe javore, oferta për kthim parash dhe më shumë.
Faqja e internetit është gjithashtu e sigurt dhe e sigurt, me enkriptim SSL dhe një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Ekipi i mbështetjes së klientit është i disponueshëm 24/7 përmes bisedës live dhe emailit për të ndihmuar lojtarët me çdo problem ose shqetësim që mund të kenë.
Në përgjithësi, 77Spins Casino Online është një zgjedhje fantastike për këdo që kërkon një përvojë kumari në internet me cilësi të lartë.

Dërgim
Shqyrtimi i përdoruesit
0 (0 vota)

77Spins Casino është një kazino relativisht e re në internet që u krijua në vitin 2020. Pavarësisht se është një hyrje e re në industrinë e lojërave të fatit në internet, kazinoja ka arritur të tërheqë një numër të konsiderueshëm lojtarësh falë përzgjedhjes së saj mbresëlënëse të lojërave, ndërfaqes miqësore për përdoruesit dhe bujare. bonuse. Në këtë përmbledhje gjithëpërfshirëse, ne do të hedhim një vështrim më të afërt se çfarë ka për të ofruar kazinoja.

Zgjedhja e lojës

77Spins Casino krenohet me një përzgjedhje mbresëlënëse lojërash, me mbi 1500 lojëra nga disa prej ofruesve kryesorë të softuerëve në industri. Lojërat kategorizohen në lojëra elektronike, lojëra tavoline, kazino live dhe lojëra jackpot. Zgjedhja e sloteve është veçanërisht mbresëlënëse, me një larmi temash, veçorish dhe linjash pagese për të zgjedhur. Disa nga titujt e njohur përfshijnë Book of Gold, Starburst dhe Gonzo's Quest.

Të apasionuarit pas lojërave të tavolinës do të gjejnë gjithashtu shumë opsione për të zgjedhur, duke përfshirë blackjack, baccarat, ruletë dhe poker. Seksioni i drejtpërdrejtë i kazinosë mundësohet nga Evolution Gaming dhe përmban një sërë lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë, duke përfshirë blackjack, baccarat dhe ruletë.

User Interface

77Spins Casino ka një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që është e lehtë për t'u naviguar, edhe për fillestarët. Lojërat janë të organizuara mirë dhe lojtarët mund të kërkojnë lehtësisht lojërat e tyre të preferuara duke përdorur shiritin e kërkimit. Paraqitja e faqes në internet është e thjeshtë dhe tërheqëse vizualisht, me një skemë ngjyrash të zezë dhe të artë që i jep asaj një ndjesi luksoze.

Bonuset dhe Promovimet

Lojtarët e rinj në Kazino 77Spins mirëpriten me një bonus bujar mirëseardhjeje që përfshin një bonus ndeshjeje 100% deri në 200 € në depozitën e tyre të parë. Kazinoja ofron gjithashtu promovime dhe shpërblime të rregullta për lojtarët e saj ekzistues, duke përfshirë rrotullime falas, kthim parash dhe bonuse të ringarkimit.

Mundësitë e pagesës

77Spins Casino mbështet një sërë opsionesh pagese, duke përfshirë kartat e kreditit dhe debitit, kuletat elektronike dhe transfertat bankare. Depozitat përpunohen në çast, ndërsa tërheqjet zgjasin 1-3 ditë pune, në varësi të mënyrës së pagesës.

Mbështetja e klientit

Kazinoja ka një ekip të përkushtuar për mbështetjen e klientit që është në dispozicion 24/7 për të ndihmuar lojtarët me çdo pyetje ose problem që mund të kenë. Lojtarët mund të kontaktojnë ekipin mbështetës përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit.

rekuizitë

 • Zgjedhje mbresëlënëse e lojërave nga ofruesit kryesorë të softuerit
 • Ndërfaqja miqësore për përdoruesit dhe dizajni i faqes në internet
 • Bonus bujar i mirëseardhjes dhe promovime të rregullta për lojtarët ekzistues
 • Mbështet një sërë opsionesh pagese
 • Ekipi i përkushtuar i mbështetjes së klientit 24/7

Cons

 • Një kazino relativisht e re në internet me reputacion dhe histori të kufizuar
 • I kufizuar në vende të caktuara
 • Kohët e përpunimit të tërheqjes mund të jenë më të shpejta

Në përgjithësi, 77Spins Casino është një kazino premtuese në internet që ofron një përvojë të shkëlqyer lojrash për lojtarët. Me përzgjedhjen mbresëlënëse të lojës, ndërfaqen miqësore për përdoruesit dhe bonuset bujare, ia vlen patjetër ta shikoni.

Luaj 77Spins Casino dhe fito!