Thesar i piramidave

Ju mund të kontrolloni dëgjuesin e ngjarjeve të tastierës kur shfletuesi është në ekran të plotë dhe të shtypni F11 dhe ESC me anë të regjistrimit të konsolës në veglat e zhvilluesit

Kazinoja kryesore e parave të vërteta:

Ku të luash?ShpërblimPajisjet e pajtueshme 
grangë$5560
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
goldentigercasino.jpg$1500
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
[amazoni bestseller=»lõuendiraam 1 x XNUMX″ üksused=»XNUMX″]$1250
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
phoeniciancasino-1.jpg$1200
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani
luksozosino-1.jpg$1000
Desktop
Tabletë
Telefon
Luaj Tani

Jeni duke kërkuar për një lojë emocionuese të kazinosë në internet që do t'ju mbajë në buzë të vendit tuaj? Mos kërkoni më larg se Thesari i Piramidave! Kjo lojë u ofron lojtarëve një shans për të eksploruar një tempull të lashtë egjiptian në kërkim të thesareve të fshehura.

Mekanika e Lojërave

Thesari i Piramidave është një lojë slot me pesë rrotulla, me 25 linja pagese, me një temë egjiptiane. Loja ka një sërë simbolesh, duke përfshirë skarabet, hieroglifët dhe Sfinksin. Grafikat dhe efektet zanore të lojës janë zhytëse, duke i transportuar lojtarët në botën e Egjiptit të lashtë.

Për sa i përket lojës, lojtarët mund të bastojnë diku nga një deri në 25 monedha për rrotullim, me një pagesë maksimale prej 5,000 monedhash. Loja gjithashtu përmban një simbol të egër, i cili përfaqësohet nga Syri i Horusit. Ky simbol mund të zëvendësojë çdo simbol tjetër në bobina, duke rritur shanset për një kombinim fitues. Simboli i shpërndarjes është Sfinksi dhe tre ose më shumë nga këto simbole do të shkaktojnë raundin e bonusit.

Raundi i Bonusit

Raundi i bonusit është një nga pikat kryesore të Thesarit të Piramidave. Kur aktivizohet, lojtarët çohen në një ekran të veçantë ku duhet të zgjedhin nga një përzgjedhje e objekteve egjiptiane për të zbuluar çmimet bonus. Raundi vazhdon derisa lojtari të zgjedhë simbolin "Mblidh".

Raundi i bonusit shton një shtresë shtesë emocioni në lojë, pasi lojtarët nuk e dinë kurrë se çfarë thesare mund të zbulojnë. Është gjithashtu e mundur të rindizni raundin e bonusit duke vendosur tre ose më shumë simbole Sfinks gjatë raundit të bonusit.

Perfundimi

Si përfundim, Thesari i Piramidave është një lojë argëtuese dhe emocionuese kazino në internet që u ofron lojtarëve një shans për të eksploruar misteret e Egjiptit të lashtë. Me mekanikën e saj tërheqëse të lojës, grafika mahnitëse dhe potencialin për pagesa të mëdha, nuk është çudi pse kjo lojë është kaq e popullarizuar në mesin e entuziastëve të kazinove në internet.

Loja është gjithashtu e disponueshme në pajisjet mobile, duke i lejuar lojtarët të marrin aventurën me vete kudo që të shkojnë. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i kalitur i kazinosë në internet ose thjesht kërkoni një lojë të re për të provuar, Thesari i Piramidave ia vlen patjetër ta shikoni. Pra, çfarë po prisni? Bëni një udhëtim në tokën e faraonëve dhe filloni të luani Thesarin e Piramidave sot!